youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 


Zaangażowanie społeczne

Magicbus

Magic Bus to organizacja pomocowa dla dzieci i młodzieży w Indiach.

KiFaz Treff

KiFaz Treff w Villingen-Schwenningen.

Wakina Mama na Watoto w Tanzanii

Fundacja "Wakina Mama na Watoto" w Tanzanii.

Bycie przedsiębiorcą zobowiązuje nas także do tego, by postępować w sposób odpowiedzialny społecznie i to nie tylko poprzez tworzenie miejsc pracy. Chętnie wywiązujemy się z tego zobowiązania, od wielu lat wspierając różne projekty społeczne i organizacje.

Jako firma rodzinna z lokalnymi korzeniami część naszego zaangażowania kierujemy w projekty lokalne. Dużą wagę przykładamy przy tym do takich obszarów, jak wykształcenie i zwalczanie biedy. Chcemy – zgodnie z naszym sloganem – dawać "impulsy" do lepszego życia.

Robimy to, wspierając np. Vesperkirche – instytucję ewangelickiej wspólnoty religijnej – lub klinikę rehabilitacyjną dla dzieci w Tannheim. Część naszego zaangażowania realizujemy w projektach w Afryce. Finansujemy pomoc dla dzieci w Mali, która od lat wspiera cierpiących biedę ludzi, a w szczególności potrzebujące pomocy dzieci, działając przy tym w myśl zasady "pomoc dla samopomocy". Pomagamy ponadto przy budowie szkoły w Senegalu, aby i tam dzieci miały szansę na wykształcenie, a tym samym i na lepsze możliwości rozwoju.

Nasi szefowie mają bardzo osobisty stosunek do wszystkich tych projektów. W ten sposób wiemy, co się dzieje z pieniędzmi, które ofiarujemy.

Więcej informacji

 

 

Vesperkirche w Villingen-Schwenningen

Vesperkirche w Villingen-Schwenningen,
motto "Wpólnie przy jednym stole".

Cartagena de Indias Kolumbia

Szkoła dla dzieci z ubogich rodzin
w Cartagena de Indias/Kolumbia.

Thiomby Senegal

Nowe sale klasowe dla dzieci w Afryce w Thiomby/Senegal.

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.