youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 


Praca w firmie Kübler.
Impuls dla Twojej kariery.
 
Doceniamy przyszłość i Twoje kompetencje.
Od 55 lat zaangażowanie, zdolność do innowacji i entuzjazm już ponad 480 pracowników firmy Kübler na całym świecie zapewniają nam rosnące znaczenie na rynku i sukcesy na skalę międzynarodową. Najwyższą wartością jest przy tym zachowanie niezależności rodzinnej firmy w długiej perspektywie czasowej. Inspiracje technologiczne i umiejętność ich praktycznej realizacji łączą się ze swobodą projektowania i duchem pracy zespołowej, tworząc naszą bazująca na wartościach kulturę przedsiębiorstwa.

„Razem z naszymi klientami kształtujemy przyszłość”, tego właśnie sięgają nasze ambicje. Nasze zaproszenie dla Ciebie: połącz swoje pomysły i pasje z naszymi ambitnymi celami. Stań się ważną częścią naszego sukcesu. Korzystaj z naszych krótkich ścieżek decyzyjnych i razem z nami kształtuj przyszłość.
Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz karierę zawodową, jesteś absolwentem, masz doświadczenie zawodowe, uczysz się zawodu, jesteś praktykantem czy studiujesz zawodowo – oferujemy Ci miejsce pracy, w którym zadania zawodowe dają radość, a szczególne zdolności znajdują uznanie.

Proszę sprawdzić oferty pracy na naszej niemieckiej stronie intenetowej

Kübler jako pracodawca
Cenimy wartości »

 
   
     
     

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.