youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 


Vesperkirche w Villingen-Schwenningen,
motto "Wpólnie przy jednym stole".

vesperkirche
vesperkirche

"Pierwszy krok był trudny, jednak kiedy tu już jesteśmy, czujemy się dobrze. Serdecznie dziękujemy za ciepłe, regularne, zdrowe i wspólne posiłki. To miejsce łączy różnych ludzi, ale wszyscy są traktowani jednakowo." Tak napisał w dzienniku Vesperkirche jeden z gości – dla wszystkich to zachęta, by w przyszłym roku ponownie otworzyć tę nieco inną czasową jadłodajnię w kościele Pauluskirche.

"Wspólnie przy jednym stole" – to motto Vesperkirche. "Wspólne jedzenie jest ważne. Każdy może przyjść, niezależnie od tego, ile ma w portfelu", podkreśla pastor Markus A. Grapke.

Przy ok. 300 posiłkach i gościach dziennie przez 29 dni mamy ok. 9000 posiłków, które rok po roku są serwowane w ciepłej atmosferze przez honorowych pomocników. Pastor Grapke wie, że goście to doceniają: "Zachwyt, solidarność, rozmowy, zaangażowanie, wspólnota, spotkania ... i to wszystko przy dobrym jedzeniu! " Cieszy się, że Grupa Kübler od początku wspiera tę inicjatywę i rok po roku zalicza się do wiernych sponsorów.

www.vesperkirche-vs.de

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.