youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Jakość: Zaufanie klientów

i pracowników do firmy Kübler

jakość

Jakość, jako jeden z podstawowych filarów przedsiębiorstwa, ma w firmie Kübler najwyższy priorytet - zawsze.

Nasze zarządzanie jakością zbudowane jest zgodnie z najnowocześniejszymi wytycznymi. Ciągłe doskonalenie się we wszystkich dziedzinach jest w firmie Kübler równie oczywiste, jak certyfikacja zgodnie z ISO 9001:2008 i 100%-owa kontrola końcowa wszystkich produktów.

Stałe poprawianie jakości w przedsiębiorstwie oznacza w firmie Kübler również eliminowanie wszelkiego rodzaju marnotrawstwa. Dlatego pod hasłem "Kübler Kaizen Kultur™" (kultura doskonalenia firmy Kübler) tworzone jest środowisko, w którym zgodnie z zasadami doskonalenia się wszyscy pracownicy włączeni są w ograniczanie marnotrawstwa.

Od dziesięcioleci każdego dnia na całym świecie tysiące klientów obdarzają zaufaniem serwis i jakość firmy Kübler, w najróżniejszych zastosowaniach.

Opinie naszych klientów:

„W momencie wprowadzenia w roku 2005 optycznego, przyrostowego selsynu nadawczego firmy Fritz Kübler GmbH nabyliśmy produkt wytrzymały i niezawodny...”Kierownik działu technicznego, wiodący producent maszyn introligatorskich
„Po ponad roku współpracy utwierdzam się w naszej decyzji, aby zrobić ten krok wspólnie z Państwem. [...] Udało nam się wyraźnie skrócić średni czas dostawy. Mogę również potwierdzić Państwu bardzo dobrą terminowość dostaw. Pomoc techniczna [...] jest bardzo kompetentna, efektywna i niebiurokratyczna.
Należy również pozytywnie wyróżnić jakość produktów z Państwa firmy.” Kierownik działu zakupów, wiodący producent silników przekładniowych

Podstawa naszego sukcesu: ponad 400 oddanych pracowników

jakość1

Z pomocą naszych 400 oddanych i zmotywowanych pracowników udaje nam się ciągle kłaść techniczne kamienie milowe i dzięki temu wyprzedzać rynek o krok. Aby nadal sprostać temu wymogowi, oczywiste jest dla nas ciągłe dalsze kształcenie.

Więcej na temat "Praca w firmie Kübler" w dziale Kariera

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.