youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Kalite: Kübler’e güven

müşteri ve çalışanlardan

qualitaet

Şirketin temel taşlarından biri olarak kalite Kübler’de en önemli önceliğe sahiptir - daima.

Kalite Yönetim Sistemimiz en modern yönergelere göre yapılandırılmıştır. Kübler’de tüm alanlarda sürekli bir iyileştirme uygulaması yapılmasının yanısıra ISO 9001:2008 sertifikalandırması ve tüm ürünlerde %100’lük son kalite kontrolü de önemlidir.

Kübler’de şirket içinde kaliteyi sürekli arttırmanın anlamlarından biri de her türlü israfı ortadan kaldırmaktır. Bu nedenle israfı azaltmak için "Kübler Kaizen Kültür™" sloganı altında, Kaizen ilkelerine göre tüm çalışanların dahil olduğu bir çevre oluşturulmuştur.

Onyıllardan beri dünya genelinde binlerce müşteri çok çeşitli uygulamalarda Kübler’in servis ve kalitesine güveniyor.

Müşteri görüşleri:

“Fritz Kübler GmbH’nin 2005 yılında optik artımlı enkoderi piyasaya sürmesi ile sağlam ve güvenilir bir ürün edindik…” Teknik Müdür, önde gelen ciltleme makinesi üreticisi
“Ortak işbirliğimizin üzerinden geçen bir yılı aşkın bir süreden sonra, sizinle birlikte ortak adım atmış olmamızın ne kadar doğru bir karar olduğunu görüyoruz. [...] Ortalama teslim süremiz belirgin bir şekilde azaldı. Yine aynı şekilde çok iyi tedarik sürelerini de size teyit edebilirim. Teknik destek [...] çok yetkin, verimli ve ayrıca bürokratik değil.
Ayrıca Kübler ürünlerinin kalitesinin de altını çizmek isterim.” Satınalma Müdürü, önde gelen dişli motor üreticisi

Başarımızın temeli: 400’den fazla coşkulu insan

qualitaet1

400 kişiyi aşan coşkulu ve motivasyon sahibi çalışanımız sayesinde her defasında yeniden teknik kilometre taşları koymayı ve böylece pazarda daima bir adım önde olmayı başarıyoruz. Bu yüksek standartları karşılamaya devam edebilmek için çalışanlarımızın sürekli eğitilmesi doğal anlayışımızdır.

“Kübler’de iş olanakları” hakkında daha fazla bilgi için Kariyer Bölümü