youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Technika wtyków i transmisji

Sygnał

Pierścienie ślizgowe

Światłowodowe moduły transmisyjne

Kable, wtyczki i wstępnie konfekcjonowane wiązki kabli

 

 

 

 

 

 

Rozwiązania montażowe i technika przyłączeniowa dostosowane do potrzeb klienta. Jeżeli mają Państwo rozległe wymagania, pomocy udzieli nasz nowy dział Produkty i systemy OEM oferując kompletne rozwiązania (OPS).

Rynki i obszary zastosowań

  • Pierścienie ślizgowe przenoszą sygnały i obciążenia z platform stacjonarnych na obracające się. (np. maszyny pakujące flowpack).
  • Systemy światłowodowe transmitują sygnały, np. z selsynów nadawczych na długich odcinkach i pracują pewnie i bezawaryjnie nawet w przypadku silnych zakłóceń elektromagnetycznych.
  • Kable i wstępnie konfekcjonowane wtyczki stanowią perfekcyjny tandem z naszymi selsynami nadawczymi (dla przetworników przyrostowych i wartości bezwzględnej łącznie ze wszystkimi interfejsami Feldbus i Ethernet).

 

zastosowania_sygnału

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.