youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 


Szkoła dla dzieci z biednych rodzin

Budynek w stanie surowym
Lekcja w klasie
Lekcja w klasie

To najmłodszy z projektów pomocowych firmy Kübler. Mając świadomość, że droga do lepszej przyszłości prowadzi tylko przez wykształcenie, dajemy potrzebującym dzieciom możliwość uczęszczania do szkoły. Szkoła znajduje się w biednym regionie Cartagena de Indias. Metropolia zamieszkała przez 952 000 ludzi leży na północy Kolumbii i jest stolicą departamentu Bolivar.

Mieszkańcy pochodzą w większości z Afryki, a wielu z nich żyje w biedzie lub co najmniej bardzo skromnie. W takich warunkach cierpią szczególnie dzieci, gdyż niemal nie mają szans na rozwój.

I tu jest właśnie miejsce na nasz projekt. Została zbudowana szkoła podstawowa, do której uczęszcza 130 dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Te dzieci nie miałyby w innej sytuacji żadnej szansy, by pójść do szkoły, tak więc ta szkoła to nie tylko promyk nadziei, ale podstawa do lepszego życia. Szkoła będzie stale ulepszana i rozbudowywana, dlatego potrzebne są środki na budowę sal lekcyjnych. Planowana jest aula, a także boisko sportowe.

Jest więc jeszcze wiele do zrobienia – chętnie przy tym pomożemy.

Newsy wrzesień 2012
Newsy marzec 2012

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.