youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Kübler Grubu

Kübler Headquarter

Dünyanız, bizim dünyamızdır.
Kübler Grubu.

Yeni şirket film

Deneyimleyin Yeni şirket film.

Kübler Grubu günümüzde pozisyon ve hareket sensörleri, işlevsel güvenlik teknolojisi, sayaç ve süreç teknolojisi ile aktarım teknolojisi alanlarında dünyanın önde gelen uzmanları arasında yer almaktadır.

1960 yılında Fritz Kübler tarafından kurulmuş olan şirket günümüzde ikinci jenerasyonunda Gebhard ve Lothar Kübler tarafından yönetilmektedir. On uluslararası grup üyesi ve 50yi aşkın ülkede bulunan temsilcilikler sayesinde dünya çapında yerinde ürün bilgisi, servis ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Dünyadaki başarımızın en önemli nedenleri sunduğumuz yenilikçi ürün ve endüstri çözümleri ile işlevsel güvenlik teknolojisi için geliştirdiğimiz çözümler ve yüksek bir servis kalitesidir. Taviz verilmeyen kalite odaklılığı sayesinde ürünlerimiz sahada azami güvenilirlik ve uzun ömürlülük kazanmaktadır.

Dünya çapında özveriyle çalışan 480 insanımız bu başarıyı mümkün kılmaktadır. Müşterilerimizin şirketimize duydukları güvenin teminatı onlardır.

Bunun için varız, buna çalışıyoruz:

Our mission

We support our clients’ progress through worldwide, customized personal cooperation offered on 5 continents. By providing fast, simple and highly advanced solutions we achieve superior benefits for our customers.

Our vision

We inspire our customers with unique value propositions for our products, solutions and services. In doing so, we are leading worldwide in our core industries/segments and offer unparalleled technological advancements.


Our values
Bütüncül yaklaşımımız müşterilerimizle aramızda uzun dönemli ilişkilere kapı açıyor -
başarımızın temeli bize olan güveninizdir.

Gebhard Kuebler und Lothar Kuebler

Şirketimizin kuruluşundan bu yana geçen 50 yıldır, bu alanlarda
her yıl yeni girişimler geliştiriyoruz.

Gebhard F. Kübler ve Lothar W. Kübler
Şirket Müdürleri ve Şirket Sahipleri