youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Müşteri perspektifli yenilik

innovation

Kübler sürekli olarak gerçekten de müşterilerin yararına olan yenilikler geliştirmektedir, diğer bir deyişle müşteri perspektifli yenilik. Ayrıca müşterilerimiz gün be gün hayatlarını kolaylaştıran pek çok yenilikten de faydalanmaktadır.

Bizim için yeniliğin anlamı müşterilerimizin güncel ve özellikle de gelecekteki uygulama ve gereksinimlerini bilmek ve bu bilgi ile yeni teknoloji ve ürünler için yeni yaklaşımlar yaratmaktır.

 

Uygulamalarınızda güvenilirlik sağlayan Kübler yenilikleri hakkında örnekler:

MesstecAward

Sendix F36 - Intelligent Scan’lı optik ve yüksek hassaslık.

Birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür, bunlar arasında Golden Mousetrap Award 2009 ve MessTec & Sensor Masters Award 2010 sayılabilir.

Magnet

Mikro sayaçlar: Şoka ve manyetik alanlara dayanıklı.

Patentli ACR teknolojisi ve yine patentli tahrik sistemi sayesinde.

Safety Lock

Enkoderler: SafetyLock™ ve SafetyLockplus™.

Mekanik olarak bloklanmış yatak yapıları - daha fazla güvenlik, enkoder kurulumunda özensiz kullanımı tolere eder. Bu kullanım ömrünün önemli ölçüde arttırır.

Getriebe

Mutlak multiturn enkoderler: mekanik veya elektronik multiturn basamak.

Kübler heriki teknolojiyi de sunan tek üreticidir. Çünkü gereklilikler farklıdır, bir motor frenine yapılacak kurulumda manyetik alan dayanıklılığına ihtiyaç duyulurken, dar alanlarda daha düşük kurulum yüksekliklerine ihtiyaç vardır. Kübler her ihtiyaca uygun çözümler sunar.