youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Wskaźnik pozycjiWskaźniki pozycji to urządzenia, które rejestrują impulsy z enkoderów lub z układów liniowych z impulsami przyrostowymi lub bezwzględnymi danymi pozycji.
Te wyświetlone wartości pozycji mogą być dowolnie skalowane poprzez oceny impulsów, a tym samym wskazanie może być przekształcone na każdą dowolną wielkość.

W przypadku wskaźników z wejściami przyrostowymi przesunięte fazowo impulsy wejściowe mogą być analizowane za pomocą 1-, 2- lub 4-krotnej analizy impulsu.
Systemy wartości bezwzględnych analizowane są za pośrednictwem protokołu SSI, wyświetlane i analizowane mogą być zarówno systemy pojedyncze jak i systemy wieloobrotowe.

Nasz wskaźnik SSI ma wysoką szybkość taktowania wynoszącą do 1 MHz, pasującą do naszych czujników momentu pędu wartości bezwzględnej. Wyposażony jest on w wiele programowalnych funkcji pomiarowych, dowolnie skalowalny wskaźnik, skalowalne wyjście analogowe, wersję z interfejsem szeregowym i wersję z 2 wartościami granicznymi.

Wskaźnik pozycji 541
Wskaźnik pozycji 572

 

do przeglądu

Download Basics - Encoder
Download Basics - Counters Process Device
Download Basics - Transmission_technology
Download Basics - Functional Safety

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.