youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Generator impulsówDla nienagannych wyników liczenia wymagane są celowe generatory impulsów. Należy przy tym uwzględnić, aby były one możliwie wolne od zakłóceń na stykach; jest to konieczne zwłaszcza w przypadku liczników o dużej liczbie impulsów.
Uruchamiane przez krzywki zestawy sprężyn stykowych, łączniki krańcowe i mikroprzełączniki nadają się do szybkości liczenia do ok. 10 lub 25 impulsów/s, małe zestyki przekaźnikowe do około 40 impulsów/s, wyższe szybkości liczenia do 60 impulsów/s można osiągnąć z pomocą kontaktronów, przy czym wymagane jest dokładne dopasowanie gaszenia iskier, aby zapobiec przedwczesnemu sklejaniu się języczkowych sprężyn stykowych. Jeszcze wyższe prędkości osiągane są przez przetworniki fotoelektryczne i indukcyjne.

 

do przeglądu

Download Basics - Encoder
Download Basics - Counters Process Device
Download Basics - Transmission_technology
Download Basics - Functional Safety

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.