youtube.com/user/KueblerGroup  facebook.com/KueblerGroup  @KueblerGroup linkedin.com/company/kuebler-group---fritz-k-bler-gmbh 

Resetowanie elektryczneLiczniki z zerowaniem elektrycznym posiadają elektromagnes, który uruchamiany jest przez impuls zerujący i ustawia bębenki na zero. W przypadku zerowania z zewnątrz przez impuls czas trwania impulsu musi być na tyle długi, aby proces zerowania został przeprowadzony w całości i przestrzegane były minimalne czasy trwania impulsu zgodnie z danymi technicznymi liczników.

Należy zwrócić szczególną uwagę na to, aby podczas zerowania mechanizm licznikowy nie otrzymywał żadnych impulsów, gdyż w przeciwnym razie mogą wystąpić połowiczne położenia bębenków lub odrzucenia napędów. Nie należy jednak obawiać się mechanicznego uszkodzenia licznika.

Aby uniknąć błędów, impulsy licznikowe mogą wpłynąć dopiero wówczas, gdy bębenki są wyrównane, a wszystkie napędy są całkowicie zazębione. W przypadku zerowania z zewnątrz po zakończeniu impulsu musi nastąpić przerwa w liczeniu wynosząca co najmniej 50 ms. Dzięki temu cała przerwa w liczeniu = czas trwania impulsu zerowania + 50 ms

 

do przeglądu

Download Basics - Encoder
Download Basics - Counters Process Device
Download Basics - Transmission_technology
Download Basics - Functional Safety

 

Accepter et continuer

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najlepszej możliwej funkcjonalności. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności Więcej informacji.